Aktuality

Zdravotníci punčovali pro Klokánek Olomouc. Pro ohrožené děti vybrali 65 tisíc korun
23. 12. 2022

Trochu promrzlí a zkřehlí, ale spokojení a šťastní. Tak lze shrnout pocity zdravotníků, kteří včera u stánku Dobrého místa pro život prodávali punč ve prospěch olomouckého Klokánka – zařízení, které poskytuje ohroženým dětem ochranu a láskyplnou péči na dobu, než se vrátily zpět do své rodiny, nebo dokud se pro ně nenašla trvalá náhradní rodinná péče.

Přečíst
Soutěž Sestra sympatie: Pomůžete Kateřině Petulové z FN Olomouc do pražského finále?
15. 12. 2022

Pracuje jako všeobecná sestra na lůžkovém oddělení Hemato-onkologické kliniky FN Olomouc. Je ale také edukační sestrou. Pacientům mimo jiné vysvětluje, jak probíhá chemoterapie a transplantace kostní dřeně. Maminka třináctileté dcery svůj volný čas dělí mezi spoustu aktivit a koníčků – od různých sportů až po dobré jídlo. A teď k tomu všemu ještě přidala účast v soutěži Sestra sympatie. Prosím, seznamte se: Kateřina Petulová.

Přečíst
Před Štědrým dnem zaměstnanci ochutnají nejlépe hodnocená jídla a čeká je tradiční vánoční menu
12. 12. 2022

S anketou, v níž zaměstnanci mohli hodnotit obědy, se při příležitosti vánočních svátků rozloučí stravovací provoz Fakultní nemocnice Olomouc. Jídla, která obdržela nejvíc pětihvězdičkových hodnocení, se v předvánočním týdnu objeví v nabídce. Strávníci se kromě toho jako již tradičně mohou těšit na speciální vánoční menu.