Inzerce

Milion za rok: oslovte svoje zákazníky u nás

Našimi ambulancemi projde každý rok 900 000 pacientů a dalších 50 000 pacientů přijmeme na naše lůžka. Když k tomu připočteme jejich blízké, kteří je během hospitalizace přijdou navštívit, a pak samozřejmě také naše zaměstnance, kteří o nemocné pečují, je to suma sumárum milion lidí za rok. To už je slušný potenciál, pokud hledáte příležitost, jak oslovit velký počet lidí. Můžete to udělat třeba na stránkách našeho nemocničního časopisu NemMAGAZÍN. Vychází každé tři měsíce v nákladu 8 000 výtisků a je zdarma distribuován právě do našich ambulancí a na lůžková oddělení. Čtenáři v něm najdou zajímavé čtení o novinkách, které zavádíme, dělíme se o příběhy našich pacientů, představujeme naše zaměstnance i naše kliniky a oddělení, přinášíme rozhovory s osobnostmi z olomouckého regionu a spoustu další zábavy. Pokud tedy naši pacienti čekají v našich ambulancích nebo jsou nuceni strávit nějaký čas na nemocničním lůžku, je pro ně právě NemMAGAZÍN prostředkem, jak si tento čas zpříjemnit.

Inzerce v našem nemocničním časopisu je zajímavou možností, jak oslovit různé cílové skupiny – pacienty nejrůznějších věkových kategorií, lidi hledající služby například v oblasti lázeňství nebo třeba zdravé výživy, stránkami časopisu ale ve chvilkách volna listují i naši lékaři, sestry a další zdravotníci. Výhodou je, že vedle tištěného magazínu, který si každý může zdarma odnést domů, má NemMAGAZÍN své čtenáře i na internetu, kde jej zveřejňujeme včetně inzerce v elektronické podobě. V blízké době připravujeme rovněž možnost plošně inzerovat v našich ambulancích v rámci nově budovaných nástěnných systémů i centrálně řízeného systému televizních obrazovek. Možné budou samozřejmě i kombinace všech tří typů inzerce. Prostřednictvím nás o sobě můžete dát vědět.

Kontakt v případě zájmu o inzerci v magazínu či na LCD obrazovkách:

Ing. Petr Hrabálek
tel.: (+420) 588 444 936
e-mail: petr.hrabalek@fnol.cz 

Doplňkový prodej ve stravovacím provozu

Je možné také realizovat doplňkový prodej k sortimentu naší kantýny ve stravovacím provozu, kdy je pronajímán prodejní prostor vedle schodiště. Pronájem za jeden den činí 646,- Kč včetně DPH a je nutné jej uhradit na pokladně FN Olomouc.

Kontakt v případě zájmu o pronájem prodejní plochy ve stravovacím provozu:

Stanislav Kotrba
tel.: (+420) 588 443 108
e-mail: stanislav.kotrba@fnol.cz