Očkovací místo FN Olomouc se od března stěhuje, otevřeno bude dva dny v týdnu

28. 2. 2022

Výrazné provozní změny čekají od letošního března očkovací místo ve Fakultní nemocnici Olomouc určené pro vakcinaci proti onemocnění COVID-19. Od 1. března 2022 se očkovací místo stěhuje do prostor Kliniky pracovního lékařství (budova P), která zajišťuje jeho provoz.

Vzhledem k pokračujícímu poklesu zájmu o očkování a minimálním počtům registrovaných osob bude nadále očkovací místo fungovat v těchto termínech: středa 13.00 – 17.00 (registrovaní dospělí, děti všech věkových kategorií, samoplátci), čtvrtek 7.30 – 15.00 (registrovaní i neregistrovaní dospělí vyjma samoplátce). Tímto opatřením bude zároveň s reakcí na aktuální zájem o vakcinaci dosaženo také potřebného návratu personálu na kmenová pracoviště. V případě zvýšeného zájmu bude provoz opět adekvátně rozšířen.

Děkujeme za pochopení!

Více informací o očkování ve FN Olomouc najdete ZDE.

Mapku zvětšíte poklikem.