Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Novinky

Tiskové zprávy
Novým tiskovým mluvčím Fakultní nemocnice Olomouc je Adam Fritscher
18.7.2018
Petr Bielesz

Novým tiskovým mluvčím Fakultní nemocnice Olomouc je Adam Fritscher

Od pondělí 16. července má Fakultní nemocnice Olomouc nového tiskového mluvčího. Z tříkolového výběrového řízení vyšel vítězně Mgr. Adam Fritscher. Dvaačtyřicetiletý novinář a někdejší mluvčí Výstaviště Flora Olomouc se současně stává vedoucím Oddělení komunikace a vizuálního stylu FN Olomouc.

„Věřím, že Adam Fritscher bude výraznou posilou našeho týmu a pro jednotlivá pracoviště naší nemocnice kvalitním partnerem v komunikaci s médii i veřejností,“ řekla vedoucí Odboru marketingu FN Olomouc Ing. Veronika Jeřábková.

„Fakultní nemocnice Olomouc má jako zdravotnické zařízení mezi odbornou i laickou veřejností vysoké renomé, a to zejména zásluhou práce zdejších odborníků. Rád bych svou činností přispěl k tomu, že informace o úspěších našeho velkého týmu na poli péče o zdraví nezapadnou a dostane se jim patřičné pozornosti. Beru to jako velkou výzvu,“ řekl Adam Fritscher, který vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale poté se věnoval žurnalistice. Pracoval například pro MFDnes a Český rozhlas, v poslední době pak pro Olomoucký deník a Hanácké noviny. Vedl také informační a zpravodajské portály Olomouc.cz, Prerovsko.eu a Nejlepsi-adresa.cz. Má však zkušenosti i v oblasti PR a marketingu. Byl například tři roky manažerem pro marketing a média a tiskovým mluvčím ve společnosti Výstaviště Flora Olomouc.

V kompetenci nového tiskového mluvčího FN Olomouc bude kromě komunikace s médii například redaktorská práce, tedy psaní zpráv o aktuálním dění v nemocnici jak pro média, tak pro intranet, internet nebo sociální sítě. Bude také připravovat další čísla časopisu NemMagazín. Velkým úkolem celého Oddělení komunikace a vizuálního stylu FN Olomouc pak bude příprava podkladů pro kompletní změnu vnitřního orientačního systému největšího zdravotnického zařízení v Olomouckém kraji.

Tisková zpráva ke stažení (.doc)

ZPĚT

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2022. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.