Aktuality

Fakultní nemocnice Olomouc zahájila projekt rekonstrukce a dostavby Kliniky nukleární medicíny
15. 3. 2022

Přípravnými pracemi zahájila v úterý 15. března Fakultní nemocnice Olomouc rekonstrukci a dostavbu Kliniky nukleární medicíny. Na začátku investiční akce, která je částečně financovaná z programu IROP, je uzavření chodníku pod budovou E, na jejím konci pak nová dvoupodlažní budova vybavená dalším přístrojem PET/CT pro vyšetření pacientů s nádorovými i zánětlivými procesy. Stavba je naplánovaná na 16 měsíců.

Přečíst
Novorozenecké oddělení FN Olomouc poslalo pomoc kolegům z Ukrajiny
11. 3. 2022

Novorozenecké oddělení FN Olomouc poslalo pomoc kolegům z Ukrajiny

Speciální materiál, jako jsou kanyly, endotracheální rourky a jiné, putoval v minulých dnech z Fakultní nemocnice Olomouc do válečné zóny na Ukrajině, kde je nyní těchto drahocenných věcí mimořádně třeba. Stalo se tak díky aktivitě Novorozeneckého oddělení FN Olomouc, jehož pracovníci vybrali peníze, zakoupili materiál a po převozu a překladu na hranicích bylo vše do 24 hodin na místě.

Přečíst