Aktuality

Rychlost, kvalita, bezpečí. Oddělení klinické biochemie FN Olomouc uvedlo do provozu moderní automatickou linku na vyšetřování vzorků
5. 5. 2022

Denně zde vyšetří kolem dvou tisíc vzorků nejen pro potřeby Fakultní nemocnice Olomouc, ale i dalších spádových zdravotnických zařízení. Od ledna letošního roku mohou odborníci z Oddělení klinické biochemie FN Olomouc využívat při své práci novou, plně automatickou perianalytickou linku Aptio Automation od společnosti Siemens.

Přečíst
Sestra mého srdce působí ve Fakultní nemocnici Olomouc. Dagmar Hetclová uspěla v soutěži Sestra roku
2. 5. 2022

Titul Sestra mého srdce se stěhuje do Olomouce! V anketě veřejnosti, která je součástí soutěže Sestra roku, získala nejvíce hlasů vrchní sestra I. interní kliniky - kardiologické Fakultní nemocnice Olomouc Mgr. Dagmar Hetclová. Vyslankyně největšího zdravotnického zařízení na střední Moravě navíc uspěla i v samotné hlavní soutěži, když v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání skončila na druhém místě.

Přečíst
O titul Sestra roku zabojuje vrchní sestra I. interní kliniky Fakultní nemocnice Olomouc Dagmar Hetclová. Dejte jí svůj hlas
20. 4. 2022

V pátek 29. dubna 2022 budou v pražském Kině Lucerna během slavnostního galavečera odtajněna jména vítězek či vítězů jednotlivých kategorií letošního ročníku soutěže Sestra roku. Svou vyslankyni v tomto klání má i Fakultní nemocnice Olomouc. Je jí vrchní sestra I. interní kliniky - kardiologické Mgr. Dagmar Hetclová.