Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Vánoční hvězda podvacáté pomůže splnit sny malých pacientů

Vánoční hvězda podvacáté pomůže splnit sny malých pacientů

Už dvacet let může Sdružení Šance díky výtěžku z prodeje vánočních hvězd plnit sny dětem na hematoonkologickém oddělení Dětské kliniky FN Olomouc. Zakoupit si pryšec nádherný a pomoci tak malým pacientům můžete i letos. Tradiční charitativní akce se uskuteční od 20. listopadu do 9. prosince přímo na dětské klinice, ale také na dalších místech v Olomouci:

• Mammacentrum, Dlouhá ulice
  • Bionaturae na Horním Lánu
  • Galerie Caesar na Horním náměstí

Vánoční hvězdy dvou velikostí (malá za 50 Kč a velká za 100 Kč) a v červené, nebo bílé barvě je možné koupit rovněž v obchodním centru Haná na Horním Lánu a v obchodní galerii Šantovka, a to ve dnech 2. a 3. prosince. V prodejních stáncích na Vás budou čekat vyléčené děti, které našly sílu pomáhat druhým. Celá akce se koná pod záštitou prof. MUDr. Mihál Vladimír, CSc..

Společně se sdružením Šance věříme, že se dětské sny podaří i vaší zásluhou splnit také letos. Děkujeme.

Podrobné informace najdete ZDE.