Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Novorozenecké oddělení pořádalo Setkání maličkých miminek, silné příběhy zaplnily Pevnost poznání
23.9.2017
Egon Havrlant

Druhého Setkání maličkých miminek se dnes v Pevnosti poznání účastnily asi čtyři stovky dětí, rodičů a zdravotníků. Novorozenecké oddělení Fakultní nemocnice Olomouc tak úspěšně rozvíjí myšlenku společného setkávání dětí, které přišly na svět předčasně a strávily po porodu řadu týdnů i měsíců v inkubátoru. Rodiče se při těchto setkáních dělí o své zkušenosti, sestry a lékaři zase mají příležitost sledovat, jak se maličká miminka s těžkým startem do života vypořádala a dnes jsou z nich zdravé, veselé a krásné děti, které se ničím neliší od svých vrstevníků. Je to setkání plné silných příběhů, ale příběhů se šťastným koncem.

Setkání miminek 2017