Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Letošnímu plesu Fakultní nemocnice Olomouc udávalo rytmus flamenco
17.2.2018

Letošnímu plesu Fakultní nemocnice Olomouc udávalo rytmus flamenco

K tradičním vrcholům olomoucké plesové sezóny patří Reprezentační ples Fakultní nemocnice Olomouc, jehož 19. ročník proběhl v pátek 16. února 2018 v prostorách Clarion Congress Hotel Olomouc. Celý večer se o skvělou taneční atmosféru starali oblíbení Moondance Orchestra v čele s kapelníkem Martinem Kumžákem a pěveckými sólisty Dashou, Naďou Wepperovou, Dušanem Kollárem a Michalem Cermanem.

Toto famózní hudební těleso velmi důstojně doprovázelo ples olomoucké fakultní nemocnice už potřetí v řadě a opět neomylně roztančilo hosty plesu, kteří plnili parket ještě i po půlnoční tombole. Večer moderoval Tomáš Gottwald a k vidění byly také ukázky ohnivého španělského tance flamenco v podání tanečnic Petry Pšenicové a Denisy Sofie Pavelové. Další doprovodný program pak obstarala módní přehlídka svatebních a společenských šatů Ateliéru Klér.

Ochutnejte atmosféru našeho plesu alespoň z několika fotografií. Více jich najdete na Flickru, ZDE.