Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Křižovatka mezi onkologickou klinikou a stravovacím provozem je již standardně průjezdná
24.4.2018

Další dopravní komplikace v areálu Fakultní nemocnice Olomouc je ode dneška vyřešena. Jedno z uzlových míst, křižovatka mezi onkologickou klinikou, II. interní klinikou a stravovacím provozem, je již standardně průjezdné. Práce na rozvodech tepla, elektřiny, ale i potrubní pošty v souvislosti se stavbou nové budovy II. interní kliniky a oddělení geriatrie pokročily natolik, že omezení pro automobily a pro pěší mohla být zrušena.