Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Hirschův den: odborníci na anesteziologii, resuscitaci a intenzivní péči se sešli popáté
14.4.2017
Egon Havrlant

Už popáté se v Olomouci sešli odborníci na anesteziologii, intenzivní péči, resuscitaci, mezioborovou spolupráci a simulační medicínu, v polovině dubna se v hanácké metropoli konal půlkulatý ročník odborné konference Hirschův den. Pořádala ji tradičně Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Fakultní nemocnice Olomouc a Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouc. Akce se uskutečnila v prostorách Clarion Congress Hotel Olomouc a záštitu nad ní převzali doc. MUDr. Roman Havlík, Ph.D., ředitel FN Olomouc, prof. Mgr. J. Miller, M.A., Ph.D., rektor UP v Olomouci, prof. MUDr. Milan Kolář, Ph.D., děkan LF UP v Olomouci a odborná společnost ČSARIM. Akce se účastnilo na 250 odborníků, její součástí byl rovněž workshop na téma Ultrazvuk hlavy a krku v anestezii a intenzivní medicíně. Generálním partnerem byl Baxter Czech.