Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Fanoušci Sigmy Olomouc mohou darováním krve vyhrát permanentku na příští sezonu
28.5.2018

Fanoušci Sigmy Olomouc mohou darováním krve vyhrát permanentku na příští sezonu

Intenzivní spolupráci s fotbalovým klubem SK Sigma Olomouc navázalo Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc. Nejen že se „transfuzka“ mohla v sobotu 26. května prezentovat při posledním domácím zápase Sigmy, ale k darování „modré“ krve chtějí fanoušky v následujících měsících motivovat vlastním příkladem hráči a trenéři. Fanoušci „modrobílé laviny“ přitom mohou darováním vyhrát permanentku na příští sezonu. Cílem spolupráce je rozšířit dárcovskou základnu a získat nové pravidelné dárce s alespoň jedním odběrem ročně.

Transfuzní oddělení podpořila SK Sigma Olomouc při sobotním utkání proti Mladé Boleslavi mimo jiné tím, že hráči před zahájením zápasu vypustili do vzduchu balonky s motivem kampaně Krev je dar. Kromě toho se lidé mohli zastavit u stanu transfuzního oddělení a na cíl spolupráce upozornil také hlasatel na stadionu.

Touto jednorázovou akcí však spolupráce nekončí. Na transfuzní stanici se vydají někdy během letních měsíců hráči, trenéři a další zástupci klubu. Termín jejich návštěvy, během níž lze získat autogramy fotbalistů a drobné klubové předměty, bude ještě upřesněn. Fanoušci Sigmy však mohou na transfuzním oddělení vyhrát i permanentku na příští sezonu, klubové triko a klubovou šálu. Stačí přijít do konce června darovat krev a svůj identifikační štítek vhodit do urny, z níž bude výherce vylosován.

Fotografie z prezentace kampaně Krev je dar. Foto: SK Sigma Olomouc