Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnicí jsme provedli zdravotníky North Estonia Medical Centre v Tallinnu
5.10.2017

Tři desítky nelékařských zdravotnických pracovníků North Estonia Medical Centre v Tallinnu si v pondělí 2. října prohlédly pracoviště Fakultní nemocnice Olomouc. „Exkurzi zaměstnanců jedné z největších estonských nemocnic iniciovala tamní zdravotní sestra, která v Olomouci studovala v rámci programu Erasmus. Chtěla svým kolegyním a kolegům umožnit srovnání a výměnu zkušeností. Rádi jsme jí vyšli vstříc,“ řekla Mgr. Petra Stejskalová z Odboru hlavní sestry FN Olomouc. V pěti skupinách a v doprovodu našich zdravotnických pracovníků navštívili I. chirurgickou kliniku, Porodnicko-gynekologickou kliniku, Neurochirurgickou kliniku, Oddělení urgentního příjmu a Oddělení geriatrie.