Do Moravského divadla opět zdarma! Letos mohou zaměstnanci FN Olomouc vybírat ze tří představení
6.12.2019

Vážené kolegyně a kolegové,

obdobně jako v loňském roce bychom vám za celoroční náročnou práci pro Fakultní nemocnici Olomouc a pro její pacienty rádi poděkovali také nabídkou návštěvy představení Moravského divadla Olomouc. Zatímco v loňském roce jste mohli volit ze dvou představení, letos máte na výběr ještě o jedno více – dvě činoherní komedie a k tomu opereta.

Ve všech třech případech se jedná o uzavřená představení výhradně pro zaměstnance Fakultní nemocnice Olomouc. Naší snahou je vyjít vstříc co největšímu počtu zaměstnanců, proto nabídka není určena pro rodinné příslušníky zaměstnanců a zúčastnit se lze jen jednoho z představení. Pouze za předpokladu neobsazených míst je možné navštívit více představení.

Zájemci o jednotlivé termíny se mohou hlásit pomocí těchto registračních formulářů. Výdej vstupenek bude probíhat vždy v předsálí jídelny. Registrační formulář neumožňuje výběr sedadla, konkrétní vstupenky si zájemci vyberou při výdeji.

Podrobné informace (odkazy na registrační formuláře, termíny výdejů vstupenek, míra obsazenosti apod.) budeme průběžně zveřejňovat na intranetu v sekci Aktuality.

Přeji všem krásně prožité nadcházející svátky a budu se těšit na viděnou ve foyeru Moravského divadla Olomouc!

Roman Havlík, ředitel FN Olomouc

Z čeho můžete vybírat?

Robin Hood

Kdy: Úterý 7. 1. 2020 od 19:00
Registrace ZDE
Výdej vstupenek: středa 18. 12. 2019 a pondělí 6. 1. 2020 od 11 do 13 hodin v předsálí jídelny.

Legenda o nejslavnějším lidovém hrdinovi všech dob poprvé na scéně Moravského divadla Olomouc. V případě inscenace MDO se o její převyprávění postarali Roman Vencl a Michaela Doleželová, takže se diváci mohou těšit na takovou porci humoru, že jí i anglické dějiny budou malé.

Více o představení

Hledám děvče na boogie woogie

Kdy: Pondělí 20. 1. 2020 od 19:00
Registrace: počátek ledna 2020

Revuální operetu, kterou napsal a uvedl hudební skladatel Josef Stelibský ve stylu hudebních komedií 30. let minulého století, poprvé v roce 1946 pod názvem U Veselého kamzíka. Prvorepublikový příběh skladatel doprovodil šlágry, které dnes vnímáme jako osvěžující retro ve stylu Melody Makers Ondřeje Havelky.

Vzpoura nevěst

Kdy: Středa 5. 2. 2020 od 19:00
Registrace: polovina ledna 2020

Vítejte v agentuře Beremese.cz – tradice, profesionalita, pozitivní reference! Budete-li se vdávat, nesmíte zapomenout na nic důležitého: sladit kytici s kravatou ženicha, objednat dort, ale hlavně získat duševní klid a vyrovnanost. Co všechno předchází tomu nejkrásnějšímu dni v životě ženy? Není toho málo, ale s naší profesionální pomocí bude vše naprosto dokonalé! Mladá režisérka Janka servíruje divákům jedinečnou komedii, která měla světovou premiéru roku 2013 v Městském divadle Zlín a okamžitě se stala hitem. Čeká vás svěží a rafinovaná smršť humoru, která rozhodně není vyhrazena pouze dámám.