Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Novinky

Aktuálně
Sestra sympatie: Nehledá se modelka, nýbrž výjimečná sestřička. Přihlášky lze podávat jen do konce října!
1.10.2018
Petr Bielesz

Sestra sympatie: Nehledá se modelka, nýbrž výjimečná sestřička. Přihlášky lze podávat jen do konce října!

Bezchybný účes, dokonalý úsměv, tvář jako z reklamy kosmetického studia, postava hodná titulní strany módního žurnálu. No tak to jsou přesně ty vlastnosti, které skutečně nejsou důležité v soutěži Sestra sympatie, jejíž devátý ročník je nyní v úvodní, registrační fázi. Pořadatelé a ve finále porota totiž nehledají krásnou modelku, nýbrž výjimečnou zdravotní sestřičku. K zařazení do soutěže vlastně stačí jediné – zaregistrovat kandidátku na titul Sestra sympatie na webových stránkách www.sestrasympatie.cz. Ale pozor, musíte si pospíšit, možnost registrace končí již 31. října 2018!

„Motto celého projektu zní: Krása má mnoho podob! A jaké by v případě Sestry sympatie měly tyto podoby být? Měla by v sobě spojovat především sympatičnost a srdečnost, empatii a stylovost,“ doplnila za pořádající agenturu We Make Media její jednatelka MUDr. Ivana Kaderková.

O postupu do finálového kola bude rozhodovat široká veřejnost zasíláním SMS zpráv. Sestra sympatie pak bude zvolena z dvanácti finalistek dne 8. března 2019 v paláci Žofín v Praze, u příležitosti konání 10. reprezentačního plesu sester – Sestry na sál!

 

ZPĚT

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2022. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.