Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnici Olomouc nemůžete minout. Označuje ji nové desetimetrové logo
17.10.2018

Fakultní nemocnici Olomouc nemůžete minout. Označuje ji nové desetimetrové logo

Nové desetimetrové logo Fakultní nemocnice Olomouc od včerejška doslova svítí z prosklené věže chirurgického monobloku. Na deinstalaci starého loga a umístění nového pracovali zaměstnanci specializované firmy zhruba dva týdny. Současná grafika je stejně jako původní natištěná na speciální odolné fólii, ovšem na rozdíl od předcházejícího polepu pracuje výhradně s motivem srdce a nezahrnuje již název zdravotnického zařízení. Nový symbol se na skleněném obvodovém plášti výtahových šachet, které vedou ke střešnímu heliportu, objevil téměř přesně po devíti letech. Díky umístění a rozměru 9,63 na 8,78 metrů je polep dobře viditelný i ze vzdálenosti několika kilometrů z mnoha míst v Olomouci, zvláště pak při příjezdu po Velkomoravské ulici.