Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

XIX. Pracovní konference lékařů a sester III. interní kliniky

8. října | 8:00 - 15:00

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k aktuální hygienicko-epidemiologické situaci jsme s politováním byli nuceni upustit od tradiční formy konference, tedy osobního setkání. Na předání informací o novinkách v nefrologii, revmatologii, endokrinologii a diabetologii však rezignovat nehodláme. Využijeme k tomu formát videa. Nepůjde sice o živé přenosy, ale věříme, že i předtočené prezentace vám přinesou hodnotné informace, které oceníte ve své každodenní praxi.

Odkaz ke sledování videoprezentací zašleme registrovaným účastníkům emailem.

Účast na konferenci je tudíž bezplatná. Pokud jste již zaplatili účastnický poplatek, během následujících dnů vás budeme kontaktovat a společně dohodneme náležitosti jejich vrácení.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a těšíme se na setkání u obrazovek.

Za pořadatele

prof. MUDr. Pavel Horák, CSc.
přednosta III. interní kliniky FN Olomouc

Titul(y) před jménem

Jméno *

Příjmení *

Titul(y) za jménem

Pracoviště *

Telefon *

Jsem zaměstnanec FN Olomouc?

Jsem lékař nebo zdravotní sestra?

lékařstudent LF UPzdravotní sestra

Ochrana proti spamu *
    captcha

Jsem si vědom, že vyplněním registračního formuláře poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.

Datum:
    8. října