Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Zdravotnický deník z konference Hospital Management 2017: potřebujeme národní strategii zdravotnictví
20.1.2018

Na konferenci Hospital Management 2017, jejíž třetí ročník v listopadu upořádala Fakultní nemocnice Olomouc, se u kulatého stolu sešli plátci, regulátoři i poskytovatelé péče. Jedním z aktuálních a ožehavých témat, o nichž odborníci diskutovali, byla úhradová vyhláška. Konstatování, že současný systém není udržitelný, je přitom v poslední době slyšet z čím dál většího počtu úst. Podstatné příspěvky do diskuse, které v Olomouci zazněly, zaznamenal Zdravotnický deník, mediální partner konference. Článek si můžete přečíst ZDE.