Výkopové práce zasáhly do křižovatky u jídelny, prosíme řidiče i chodce o opatrnost
12.3.2018
Egon Havrlant

O něco složitější je od dnešního dne průjezd areálem Fakultní nemocnice Olomouc, výkopové práce zasáhly do křižovatky mezi onkologickou klinikou, II. interní klinikou a stravovacím provozem. Průjezd automobilů je zde zúžen do jednoho pruhu a dopravní omezení bude platné až do 20. dubna. Důvod je zřejmý, v souvislosti se stavbou nové budovy II. interní kliniky a oddělení geriatrie je nutné provést výkopové práce pro rozvody tepla, elektřiny, ale i potrubní pošty. Ze stejných důvodů je už od poloviny listopadu uzavřen průchod k alergologii pod Teoretickými ústavy LF UP v Olomouci. Žádáme řidiče, aby v této oblasti dbali zvýšené opatrnosti a řídili se platným značením. Pěší prosíme, aby využívali chodníky a přechody pro chodce a nevystavovali se zbytečně nebezpečí zranění. Za způsobené komplikace se omlouváme.