Uvažujete o dietě? </br>Využijte nabídku odborníků </br>z Oddělení léčebné výživy FN Olomouc
4.1.2018

Uvažujete o dietě?
Využijte nabídku odborníků
z Oddělení léčebné výživy FN Olomouc

Vstoupili jste do nového roku s předsevzetím shodit nějaké to kilo? Nebo by chtěl zhubnout někdo z vašich blízkých? Pak pro vás máme tip. Nehledejte mezi nedůvěryhodnými dietami na internetu, svěřte se profesionálům z Oddělení léčebné výživy Fakultní nemocnice Olomouc. Připraví pro vás nebo vaše blízké stravovací režim na míru. Redukci hmotnosti pod dohledem odborníků můžete nově věnovat formou dárkových poukazů.

„Naše nabídka je ideální pro všechny, kteří chtějí zredukovat hmotnost pod dohledem nutričního terapeuta a vyhnout se tak následnému jo-jo efektu při neodborných pokusech o hubnutí,“ zdůraznila vedoucí oddělení léčebné výživy Mgr. Marie Kohutová, DiS., která zájemcům o dárkový poukaz ochotně poradí a pomůže poskládat balíček výkonů na míru podle individuálních potřeb. Ceny jednotlivých výkonů se řídí platným ceníkem FN Olomouc, do kterého můžete nahlédnout ZDE.

Dárkový poukaz lze uhradit v hotovosti přímo v poradně pro výživu nebo převodem na účet nemocnice (podklady k platbě převodem poskytne vedoucí OLV). „Poukaz vyplníme a vydáme po zaplacení nebo přijetí platby na účet osobně nebo zájemcům mimo Olomouc můžeme zaslat i poštou,“ doplnila Kohutová.

V případě zájmu o dárkový poukaz můžete využít následujícího kontaktu: Mgr. Marie Kohutová, DiS., tel. 588 444 341, 724 255 329, v pracovní dny od 7,00 do 15,00 hod., email: marie.kohutova@fnol.cz.