Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Stavba II. interní kliniky uzavře průchod i schodiště od monobloku před lůžkové části
31.5.2018

Novostavba II. interní kliniky – gastroenterologie a geriatrie Fakultní nemocnice Olomouc, která vyrůstá v těsném sousedství centrální budovy chirurgického monobloku, uzavře od 1. do 17. června průchod od budovy D před hlavní vstup do budovy A včetně schodiště u monobloku. Nepřístupný tak bude rovněž boční vchod na II. chirurgickou kliniku v přízemí budovy D.

Pacienti, návštěvníci i zaměstnanci nemocnice proto musejí volit náhradní trasu, která je vedena od parkovišť v horní části nemocničního areálu kolem pevnůstky k porodnici a odtud průchodem přes budovu A přímo před chirurgický monoblok. Náhradní trasa je v areálu vyznačena směrovkami.

„Z nové budovy interny budujeme uzavřený koridor, který přímo propojí novostavbu s budovou D. Pacienty tak budeme moci převážet suchou nohou k nejrůznějším diagnostickým vyšetřením nebo i k případným operacím do chirurgického komplexu,“ vysvětlil Ing. Vladimír Olejníček, vedoucí útvaru hospodářské-technické správy FN Olomouc.

Obrázek zvětšíte poklikem.