Pomůžete sestřičkám Fakultní nemocnice Olomouc do finále soutěže Sestra sympatie? Hlasujte do konce ledna!
29.1.2019

Fandíte sympatickým a odvážným sestřičkám Fakultní nemocnice Olomouc, které se nejen přihlásily, ale už se také dostaly do semifinále soutěže Sestra Sympatie 2018? A byli byste ochotní jim pomoci mezi dvanáct finalistek, které budou o titul usilovat počátkem března v rámci 10. reprezentačního plesu sester v pražském paláci Žofín? Budeme rádi, když jim pošlete svůj hlas. Ale pozor, hlasovat můžete jen do konce ledna! Fakultní nemocnice Olomouc má hned tři „želízka v ohni“: Kateřinu Burešovou z I. interní kliniky, Marii Růžičkovou z III. interní kliniky a Naďu Sléhovou z I. chirurgické kliniky.

Více o soutěži Sestra Sympatie se dozvíte ZDE.

Kateřina Burešová

Jak hlasovat pro Kateřinu Burešovou?

• Hlasování – SMS zasílejte ve tvaru:
  • SESTRAmezeraSYMPATIEmezera16 (můžete užívat velká i malá písmena) na telefonní číslo 903 09 06.

Marie Růžičková

Jak hlasovat pro Marii Růžičkovou?

• Hlasování – SMS zasílejte ve tvaru:
  • SESTRAmezeraSYMPATIEmezera34 (můžete užívat velká i malá písmena) na telefonní číslo 903 09 06.

Naďa Sléhová

Jak hlasovat pro Naďu Sléhovou?

• Hlasování – SMS zasílejte ve tvaru:
  • SESTRAmezeraSYMPATIEmezera17 (můžete užívat velká i malá písmena) na telefonní číslo 903 09 06.

Více k hlasování:

SMS servis poskytuje ComGate Payments, Jankovcova 1596/14a, 170 00 Praha.Cena jedné SMS je 6 Kč včetně DPH.Z jednoho telefonního čísla může být odeslán libovolný počet SMS.Více informací se dozvíte v pravidlech soutěže ZDE.