Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

20.1.2017
Dalibor Peřina

Reprezentační ples nemocnice znovu hudebně ozdobí Moondance Orchestra

Skvělá hudební show v podání Moondance Orchestra v čele s kapelníkem Martinem Kumžákem a pěveckými sólisty Dashou, Naďou Wepperovou, Dušanem Kollárem a Michalem Cermanem znovu ozdobí Reprezentační ples Fakultní nemocnice Olomouc. Jeho osmnáctý ročník se uskuteční v pátek 10. března 2017 od 19:30 hodin v prostorách NH Collection Olomouc Congress. Kromě perfektní hudební části plesu čeká jeho návštěvníky také ukázka z úspěšného baletního představení QUEEN – The show must go on! v podání sólistů Moravského divadla Olomouc Ivo Jambora a Yui Kyotani. Celým večerem bude provázet moderátorka a herečka Veronika Poláčková.

Nemocniční ples patří každoročně k vrcholům olomoucké plesové sezóny a v loňském roce, kdy zdravotnické zařízení slavilo 120 let od založení, tomu nebylo jinak právě i díky skvělému orchestru, který je známý především z živého účinkování v úspěšném televizním pořadu StarDance. Herec a moderátor taneční show StarDance Marek Eben o orchestru řekl, že zná spoustu kapel, které zvládají výborně svůj hudební žánr, ale že zná pouze jednu kapelu, která hraje výtečně všechny žánry, disponuje fantastickými sólisty a navíc hraje s chutí. Máte se na co těšit.