První děti roku přivítal ředitel nemocnice Roman Havlík společně s primátorem města Antonínem Staňkem
3.1.2018
Egon Havrlant

První malého Olomoučana narozeného v novém roce dnes v naší porodnici přivítal ředitel Fakultní nemocnice Olomouc Roman Havlík společně s primátorem Statutárního města Olomouc Antonínem Staňkem. Je jím Magdaléna Řehulová, která se narodila 2. ledna 2018 ve 3:24 hodin ráno. Při porodu vážila 3240 gramů a měřila 50 centimetrů. Primátor města předal malé Olomoučance dárky a její mamince Lucii, pro kterou je Magdalénka prvním dítětem, poblahopřál a předal kytici. S kyticí gratuloval i ředitel Roman Havlík, který poté navštívil i první dítě roku Kateřinu Janišovou z Bystrovan a její mamince Sylvě poblahopřál rovněž s kyticí v ruce.

Foto: Dalibor Peřina
Titulní foto: Ivo Spisar