Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Pokračujeme v inovaci internetových stránek. Dokončili jsme web Novorozeneckého oddělení
28.11.2017

Nové internetové stránky využívá od konce minulého týdne Novorozenecké oddělení Fakultní nemocnice Olomouc. Na adrese novorozenci.fnol.cz uživatelé najdou standardní informace o fungování oddělení, poskytované péči, jeho umístění a členění, ale také bohatou sekci Pro rodiče, kde si lze stáhnout všechny informované souhlasy a důležité dokumenty a edukační materiály.

Atraktivní součástí pro veřejnost je on-line poradna, v níž lékaři a laktační poradkyně budou odpovídat na dotazy, které se týkají novorozeného dítěte a péče o něj. Novorozenecké oddělení také prostřednictvím nového webu zveřejňují fotografie všech nově narozených miminek, které si navíc rodiče a příbuzní mohou stáhnout v tiskové kvalitě na sociální sítě Flickr. Samozřejmostí je responzivita webových stránek. Přizpůsobují se tedy zařízení, na kterém si je uživatel prohlíží.

Nové stránky Novorozeneckého oddělení jsou součástí kompletní obměny webové prezentace Fakultní nemocnice Olomouc, kterou plánuje oddělení komunikace a vizuálního stylu. Kliniky a oddělení postupně získají vlastní internetové stránky, jejichž podoba bude z velké části vycházet z požadavků pracovišť a budou odpovídat aktuálním standardům.