Ples Fakultní nemocnice Olomouc byl opět jedním z vrcholů sezóny
13.3.2017
Dalibor Peřina

Ples Fakultní nemocnice Olomouc byl opět jedním z vrcholů sezóny

Už poosmnácté uspořádala Fakultní nemocnice Olomouc reprezentační ples, který tradičně patří k vrcholům olomoucké plesové sezóny. Druhý rok v řadě po celý večer hráli skvělí Moondance Orchestra v čele s kapelníkem Martinem Kumžákem a pěveckými sólisty Dashou, Naďou Wepperovou, Dušanem Kollárem a Michalem Cermanem. Kromě perfektní hudební části plesu viděli jeho návštěvníci také ukázky z úspěšného baletního představení QUEEN – The show must go on! v podání sólistů Moravského divadla Olomouc. Ples navštívilo více než šest set hostů, kteří se skvěle bavili, příjemným průvodcem celým programem byla moderátorka a herečka Veronika Poláčková.

Ostatní fotografie naleznete ZDE