Odborné akce
Fakultní nemocnice Olomouc pořádá akreditovaný kurz pro sanitáře, bude zahájen v březnu příštího roku
3.12.2018

Zájemcům, kteří chtějí pracovat ve zdravotnictví a jsou ochotni se vzdělávat, nabízí Fakultní nemocnice Olomouc již druhým rokem možnost absolvovat kurz Sanitář, který je akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR. Kurz bude zahájen 6. března 2019 a potrvá tři měsíce.

Kurz je rozdělený na část teoretickou a praktickou. Teoretická část zahrnuje 100 vyučovacích hodin, vždy v odpoledních hodinách. Praktická část kurzu má 80 vyučovacích hodin, které budou probíhat na akreditovaných odborných lůžkových a ambulantních odděleních Fakultní nemocnice Olomouc.

Absolvent bude připravený zajistit základní ošetřovatelskou péči, spolupracovat v rozsahu svých činností při poskytování specializované ošetřovatelské péče, bude schopen poskytnout první pomoc, osvojí si psychologický přístup k pacientům a získá zkušenosti z týmové práce s příslušníky jiných profesí ve zdravotnictví. Absolvování kurzu akreditovaného Ministerstvem zdravotnictví ČR zvýší možnosti uplatnění u poskytovatelů zdravotních služeb a v zařízeních následné péče.

Zájemci se mohou hlásit zasláním životopisu na e-mail: michaelanatalie.konecna@fnol.cz. Doplňující dotazy lze zasílat na uvedený email nebo k jejich vyřízení využít telefonní kontakt: (+420) 734 180 880. Kurzovné činí 5 000 Kč.

Obrázek zvětšíte poklikem.