Novostavba druhé interny a geriatrie uzavřela průchod od lůžkových částí před monoblok
25.11.2017
Egon Havrlant

Novostavba II. interní kliniky a Oddělení geriatrie, která vyrůstá v těsném sousedství centrální budovy chirurgického monobloku, uzavřela průchod od budovy D před hlavní vstup do budovy A. Ode dneška až do konce letošního roku tak budou muset pacienti, návštěvníci i zaměstnanci nemocnice volit náhradní trasu, která je od parkovišť v horní části nemocničního areálu vedena kolem pevnůstky k porodnici a odtud průchodem přes budovu A přímo před chirurgický monoblok. Náhradní trasa je ve venkovním areálu vyznačena směrovkami.

Za způsobené komplikace se omlouváme.

Mapka náhradní trasy (pro zvětšení klikněte).