Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Novinky

Aktuálně
Nové webové stránky Urologické kliniky FN Olomouc jsou i v angličtině a polštině
16.4.2018
Petr Bielesz

Nové webové stránky Urologické kliniky FN Olomouc jsou i v angličtině a polštině

Urologická klinika Fakultní nemocnice Olomouc ode dneška předává informace pacientům prostřednictvím nových internetových stránek. Na adrese urologie.fnol.cz uživatelé najdou vše potřebné o fungování kliniky, poskytované péči, členění kliniky a jejím umístění v areálu nemocnice.

Zvýšená pozornost je na webu věnována robotické chirurgii. Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z devíti zdravotnických zařízení v České republice, jehož odborníci pracují s robotickým systémem da Vinci. Olomoučtí specialisté využívají špičkový přístroj od roku 2009 nejčastěji k urologickým operacím, jako jsou radikální odstranění prostaty pro nádor nebo odstranění zhoubného nádoru ledviny, v gynekologii pak při operacích nádoru dělohy.

Lékaři urologické kliniky v čele s přednostou MUDr. Vladimírem Študentem, Ph.D. provedli v roce 2017 již dvoutisící roboticky asistovanou operaci. Robotická chirurgie má přitom potenciál oslovit potenciální pacienty v zahraničí, především potom v Polsku. Nové webové stránky urologické kliniky proto nabízejí i anglickou a polskou jazykovou mutaci.

Responzivní internetové stránky jsou součástí komplexní obměny webové prezentace Fakultní nemocnice Olomouc. Kliniky a oddělení postupně získají svůj web s vlastní administrací, jeho struktura je jednotná, respektuje ovšem i specifika a požadavky jednotlivých medicínských oborů. Nový web již mají Komunikace a marketing, Onkologická klinika, Ortopedická klinika, Novorozenecké oddělení nebo Personální úsek. V následujících měsících se nových stránek dočká například Transfuzní oddělení, Dětská klinika nebo Oddělení urgentního příjmu. Aktualizace se letos dočkají rovněž páteřní stránky www.fnol.cz. Přibudou základní informace v anglickém jazyce a web bude responzivní.

ZPĚT

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2022. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.