Na reprezentačním plese Fakultní nemocnice Olomouc se bude tančit flamenco
19.12.2017

Na reprezentačním plese Fakultní nemocnice Olomouc se bude tančit flamenco

Flamenco – vášnivý tanec původem ze španělské Andalusie – bude pomyslně udávat rytmus 19. reprezentačnímu plesu Fakultní nemocnice Olomouc, který se uskuteční 16. února 2018 od 19.30 hodin v olomouckému Clarion Congress Hotelu. Tančit flamenco znamená vyprávět příběh – a několik příběhů povypráví během jedné z přestávek profesionální tanečnice Petra Pšenicová a Denisa Sofia Pavelová. Další doprovodný program pak obstará módní přehlídka svatebních a společenských šatů Ateliéru Klér.

Na ples se ovšem nechodí kvůli prezentacím a přestávkám, nýbrž proto, aby si jeho návštěvníci zatančili a pobavili se. Aby byl zážitek z tance na plese FN Olomouc dokonalý, bude po celý večer do tanečního kroku hrát populární Moondance Orchestra v čele s kapelníkem Martinem Kumžákem a sólistkou Dashou. Moderátorského mikrofonu se ujme Tomáš Gottwald z Rádia Haná. V Clarion Congress Hotelu bude otevřený i rumový bar a k dispozici fotokoutek.

Vstupenky v ceně 500 Kč lze zakoupit od 16. ledna 2018 v pokladně FN Olomouc, I. P. Pavlova 6.