Na Centrální parkoviště už se dostanete po cestě i kolem novostavby II. interní kliniky
9.7.2018

Po více než roční uzavírce mohou řidiči ve Fakultní nemocnici Olomouc znovu využívat komunikaci od Teoretických ústavů LF UP kolem novostavby II. interní kliniky – gastroenterologie a geriatrie. Cesta kolem nové budovy je od minulého týdne průjezdná v obou směrech. K Centrálnímu parkovišti tak motoristé přijíždějící od vjezdu z ulice Hněvotínská nemusejí objíždět celý areál nemocnice. Komunikace byla uzavřena v souvislosti se stavbou „FN Olomouc – novostavba 2. IK a geriatrie“, která se již blíží k dokončení. Během srpna se do nových prostor přestěhuje technika a vybavení. První pacienti se zde budou léčit na začátku září.