Marketing pracovišť
Zdraví pod stromečkem? Lékárna Fakultní nemocnice Olomouc nabízí nově dárkové poukazy

Jaký dárek byste si přáli k Vánocům? Někoho pravděpodobně napadnou věci materiální povahy, další si budou představovat dar v podobě zážitku. Nikdo by ale zřejmě nic nenamítal, kdyby pod stromečkem našel zdraví. Samozřejmě,není to zboží, které si můžete nechat navážit, ale téměř každodenně se ocitáme v situaci, kdy našemu zdraví musíme pomoci, podpořit je. A právě v těchto chvílích můžete vy a vaši blízcí ocenit dárkové poukazy, které nově nabízí Lékárna Fakultní nemocnice Olomouc. Poukazy v hodnotě 500 korun lze využít k nákupu veškerého sortimentu lékárny, tedy léků na předpis, volně prodejných léků, ale také zdravotnických potřeb. Při jednom nákupu je možné uplatnit i více poukazů. Z hodnoty poukazu se nevrací ani není možné je směnit za hotovost. Poukázky lze zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Poukazy,které byste si nyní pořídili v Lékárně FN Olomouc, mají platnost do 30. června 2019.