Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Malí hudebníci zpříjemní advent pacientům i personálu Fakultní nemocnice Olomouc

Deset malých hudebníků ze Základní umělecké školy Iši Krejčího zpříjemní ve čtvrtek 14. 12. od 14 hodin předvánoční čas pacientům i zaměstnancům Fakultní nemocnice Olomouc. Koncert se koná v centrální hale chirurgického monobloku (budova A). Vánočně laděná kytarová, flétnová nebo klarinetová vystoupení budou halou znít zhruba hodinu.

Součástí setkání, které pořádá Dobrovolnické centrum Fakultní nemocnice Olomouc, bude i prodej kalendářů S úctou ke stáří, jehož výtěžek bude věnován oddělení geriatrie.

Budeme rádi, když se s námi na chvíli zastavíte a případně přispějete dobré věci.