Hledáme historické fotografie nemocnice, plánujeme vydat reprezentativní publikaci
16.2.2017
Egon Havrlant

Fakultní nemocnice Olomouc oslavila v loňském roce 120 let od založení nemocničního areálu na Tabulovém vrchu. Oddělení komunikace a jednotného vizuálního stylu připravuje podklady pro vydání reprezentativní publikace o historii a současnosti největšího zdravotnického zařízení v Olomouckém kraji a jedné z největších a nejstarších nemocnic v zemi. V této souvislosti chceme požádat veřejnost o spolupráci při hledání archivních fotografií případně dalších zajímavých dokumentů vztahujících se k historii fakultní nemocnice a dřívějších Zemských ústavů v Olomouci. Prosíme proto všechny, kdo fotografie nebo případně další historické materiály vlastní, aby nás kontaktovali. Veškeré historické materiály si pouze zkopírujeme a v pořádku vrátíme. Kontaktní osobou je Egon Havrlant, tiskový mluvčí FN Olomouc, tel.: 606 607 687, e-mail: egon.havrlant@fnol.cz. Za ochotu a pomoc předem děkujeme.