Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

1.4.2017
Egon Havrlant

Hojení ran v kostce: druhý ročník konference pro zdravotnické profesionály

Velký zájem vzbudil na konci letošního března druhý ročník konference Hojení ran v kostce, kterého se v Olomouci účastnilo 260 zdravotnických profesionálů. Odborná akce byla určena pro lékaře, lékárníky, všeobecné sestry, porodní asistentky, zdravotnické záchranáře, nutriční terapeuty, farmaceutické asistenty, zdravotní laboranty a zdravotně-sociální pracovníky. Fakultní nemocnice Olomouc ji v prostorách NH Collection Olomouc Congress uspořádala ve spolupráci s Lékařskou fakultou a Fakultou zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci a Českou společností pro léčbu rány. Hlavními partnery byly společnosti Medical M,  B. Braun a Mölnlycke Health Care.