Komunikace a vizuál
Fakultní nemocnice se zapojí do Týdne vědy a techniky. Předvede potrubní poštu
26.10.2017

Fakultní nemocnice se zapojí do Týdne vědy a techniky. Předvede potrubní poštu

Do Týdne vědy a techniky, který proběhne od 6. do 12. listopadu, se zapojí i Fakultní nemocnice Olomouc. V rámci sedmnáctého ročníku největšího vědeckého festivalu v České republice pořádaného Akademií věd ČR předvede centrálu potrubní pošty, kterou vybudovala v loňském roce a která patří mezi největší a nejrozsáhlejší přepravní systémy tohoto typu v České republice.

„Při nedávné Noci vědců jsme nemohli uspokojit všechny zájemce o komentované prohlídky potrubní pošty. Týden vědy a techniky je vhodnou příležitostí k tomu, abychom veřejnosti nabídli další termíny,“ řekl mluvčí FN Olomouc Egon Havrlant.

Nemocnice vypsala celkem čtyři termíny komentovaných prohlídek:
úterý 7. 11. 2017 / 17.00 a 18.00 hodin
čtvrtek 9. 11. 2017 / 17.00 a 18.00 hodin
Prohlídka trvá cca cca 45 minut. Kapacita je 30 osob na jednu prohlídku.

Zájemci o prohlídku se mohou přihlásit prostřednictvím e-mailu egon.havrlant@fnol.cz.

Více o Týdnu vědy a techniky ZDE.