Fakultní nemocnice Olomouc opět vyzvala odborníky k diskuzi o veřejných zakázkách ve zdravotnictví
14.9.2018

Veřejné zakázky v oblasti zdravotnictví jsou stále ožehavým tématem. Do olomouckého hotelu NH Collection Congress se na pozvání fakultní nemocnice ve dnech 19. a 20. září sjedou zástupci státních a kontrolních institucí, poskytovatelů zdravotní péče, dodavatelů a účastníků tendrů, aby diskutovali o všech aspektech veřejných zakázek. Ve čtyřech diskusních blocích zaznějí zkušenosti všech stran dotčených Zákonem o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb. Konference, připravená ve spolupráci s advokátní kanceláří AK Šustek & Co, bude vedena interaktivní formou pro všechny, kteří si chtějí rozšířit znalosti v problematice zadávání veřejných zakázek.

• Program konference ke stažení ZDE.
  • Přihlášky ZDE.