Čeněk Merta pro Zdravotnický deník: I centrovou péči je možno řídit. Je to hlavně o odvaze managementu
9.11.2017

Vyvolat živou a smysluplnou diskusi odborníků z praxe o palčivých tématech českého zdravotnictví – to byl a je základní impuls k pořádání konference Hospital Management. Že se tento záměr daří naplňovat, bylo zřejmé i při třetím ročníku, který se uskutečnil 1. a 2. listopadu. Hospital Management však u odborné veřejnosti budí pozitivní ohlasy i týden po jeho skončení.

Jak setkání manažerů nemocnic, lékařů, výrobců a distributorů léků, zástupců ministerstva zdravotnictví a dalších odborníků z celé České republiky a ze Slovenska hodnotí iniciátor a odborný garant konference, obchodní náměstek FN Olomouc Čeněk Merta? Přečtěte si obsáhlý rozhovor, který poskytl Zdravotnickému deníku.