XX. ples Fakultní nemocnice Olomouc se ponese v magickém duchu. K tanci bude hrát Boom Band Jiřího Dvořáka
11.1.2019

Již podvacáté se uskuteční reprezentační ples Fakultní nemocnice Olomouc. Samé dvojky jsou také v termínu plesu – koná se totiž 22. 2., přičemž místem konání je Clarion Congress Hotel. Tanečním večerem bude provázet skupina BOOM!BAND Jiřího Dvořáka – koncertní a doprovodná kapela největších pěveckých hvězd. Spolupracuje například s Karlem Gottem, Hanou Zagorovou, Monikou Absolonovou či Helenou Vondráčkovou. Ples bude moderovat Petr Kubes, člen činohry Moravského divadla v Olomouci. Součástí doprovodného programu bude imaginativní světelná show Ilusias a ukázka moderní magie.

Vstupenky v hodnotě 500 Kč budou v prodeji od 28. ledna 2019 na pokladně FN Olomouc (budova ředitelství).