O vánočních svátcích bude otevřená pohotovostní lékárna ve vestibulu chirurgického komplexu Fakultní nemocnice Olomouc

Přejeme vám, abyste nadcházející svátky prožili pohodově,šťastně, v rodinném kruhu, ale hlavně ve zdraví. Pokud by to však přece jen váš zdravotní stav vyžadoval, ve Fakultní nemocnici Olomouc bude otevřená na Štědrý den, na Boží hod vánoční i na Štěpána pohotovostní lékárna. Moderní výdejnu léků s non-stop pohotovostí najdete ve vstupní hale chirurgického komplexu uprostřed nemocničního areálu. Je tedy situována do blízkosti urgentního příjmu i lékařské pohotovostní služby pro dospělé. Non-stop lékárna neúčtuje žádné pohotovostní poplatky.

Pohotovostní lékárna je ve vestibulu budovy A.