Novorozenecké oddělení Fakultní nemocnice Olomouc zve na tradiční Pouť za předčasně narozené děti
9.10.2018

V neděli 14. října pořádá Novorozenecké oddělení Fakultní nemocnice Olomouc tradiční pouť za děti předčasně narozené, jejich rodiče a zdravotníky, kteří o ně pečují. Na třetí ročník společné cesty ze Samotišek vzhůru k bazilice Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku jsou srdečně zváni všichni zájemci. „Budeme moc rádi, když se s námi na krátkou pouť zakončenou mší svatou vydají. Myslet budeme i na děti, které nás opustily a jejich nejbližší,“ řekl zástupce primáře Novorozeneckého oddělení pro léčebnou péči a iniciátor poutě MUDr. Vladimír Mišuth. Sraz účastníků je v neděli 14. října ve 14.30 hodin v Samotiškách u kruhového objezdu, odkud se vychází k bazilice. Samotná mše svatá začíná v 15 hodin. Po mši svaté jsou účastníci zváni na společné setkání do farního centra.