Noc vědců ve Fakultní nemocnici Olomouc: Komentované prohlídky byly brzy obsazené, přišlo přes pět set lidí
8.10.2018

Komentované prohlídky potrubní pošty, transfuzního oddělení a fortu Tafelberg, v němž sídlí oddělení centrální spisovny, a k tomu prezentace a přednášky, které uspořádalo Národní telemedicínské centrum v prostorách novostavby II. interní kliniky gastroenterologie a geriatrie. Na Noc vědců ve Fakultní nemocnici Olomouc si v pátek 5. října našlo cestu přes pět set lidí. A bylo by jich jistě více, ovšem kapacita celkem 24 termínů komentovaných prohlídek byla rychle naplněna. Vzhledem k zájmu veřejnosti bude FN Olomouc využívat i další příležitosti k otevření a představení historicky, architektonicky či odborně zajímavých prostor.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.