K zákazu návštěv ve Fakultní nemocnici Olomouc se připojily další kliniky a oddělení. Platí již na osmi pracovištích
11.2.2019

​Na osmi pracovištích Fakultní nemocnice Olomouc už platí zákaz návštěv v důsledku zvýšeného výskytu akutních respiračních onemocnění. K Dětské klinice, Hemato-onkologické klinice, Kardiochirurgické klinice, II. chirurgické klinice a I. interní klinice – kardiologické se v pondělí 11. února přidaly I. chirurgická klinika, Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku a Oddělení intenzivní péče chirurgických oborů. Zákaz návštěv na všech jmenovaných pracovištích platí do odvolání.