Celý prodloužený velikonoční víkend bude otevřená pohotovostní lékárna ve vestibulu monobloku Fakultní nemocnice Olomouc
18.4.2019

Přejeme vám, abyste nadcházející velikonoční svátky prožili pohodově, šťastně, v rodinném kruhu a hlavně ve zdraví. Pokud by to však přece jen váš zdravotní stav vyžadoval, pohotovostní lékárna ve Fakultní nemocnici Olomouc bude otevřená i po celé Velikonoce. Moderní výdejnu léků s non-stop pohotovostí najdete ve vstupní hale chirurgického komplexu uprostřed nemocničního areálu. Je tedy situována do blízkosti urgentního příjmu i lékařské pohotovostní služby pro dospělé. Non-stop lékárna neúčtuje žádné pohotovostní poplatky.