Adventní věnce z dětské kliniky opět pomohou malým pacientům

Adventní věnce z dětské kliniky opět pomohou malým pacientům

První neděle adventní nás čeká 3. prosince. K tomuto datu by se v domácnostech měly objevit adventní věnce, které jsou jednou z nezbytných součástí předvánočního času. Odpočítávat neděle zbývající do Vánoc přitom opět můžete s věnci, které vznikly na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc v rámci tradiční charitativní akce Věncování.

Vyléčené a léčené děti, jejich rodiče a kamarádi, sestřičky z hematoonkologického oddělení dětské kliniky, pedagogové i lidé z pořádajícího sdružení Šance budou od 17. listopadu pod vedením floristů Jaromíra Kokeše, Kláry Franc Vavříkové a Anety Malysz vytvářet věnce a věnečky.

Jejich výrobky si pak ve vestibulu dětské kliniky můžete zakoupit od 20. listopadu do 1. prosince, a to v době od 9 do 16 hodin. Objednávky nebo požadavky na věnce je možné adresovat vrchní sestře dětské kliniky Mgr. Světlaně Kašubové. Výtěžek z Věncování opět poslouží pro potřeby dětského hematoonkologického oddělení.

Děkujeme za vaši podporu a ochotu pomoci.

Fotografie jsou použity z FB stránky sdružení Šance.