Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Správný postup vyšetření prsu si na workshopu ve FN Olomouc mohou vyzkoušet ženy i muži
20.3.2018

Sdružení Mamma HELP Olomouc pořádá ve spolupráci s Oddělením plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice Olomouc workshop zaměřený na prevenci rakoviny prsu. Ve středu 21. března od 9 do 13 hodin ve vstupní hale budovy A si mohou příchozí na modelu vyzkoušet správný postup při samovyšetření prsu. Současně je možné podpořit sdružení Mamma HELP zakoupením velikonočních a jarních výrobků nebo domácího jablečného závinu, které upečou sestry a lékaři oddělení plastické chirurgie.

Sdružení Mamma HELP sdružuje ženy s diagnózou rakovina prsu a jejich blízké, lékaře, sestry a sympatizanty. Nevládní organizace, na kterou se ročně obrátí téměř sedm tisíc klientek a klientů, poskytuje bezplatné poradenství v síti center po celé České republice. Olomoucké centrum sídlí na Dolním náměstí 42. Více informací najdete na webu www.mammahelp.cz.

Obrázek zvětšíte poklikem.