Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

Výroční zpráva 2020

29. března | 8:00 - 21. dubna | 17:00

Vážené dámy, vážení pánové,
vzhledem k naší snaze o jednotnou a jednoduchou prezentaci pracovišť FN Olomouc ve výroční zprávě prosíme o vyplnění následujícího formuláře. Pro lepší představu o možné podobě údajů lze nahlédnout na upravenou prezentaci I. chirurgické kliniky z loňského roku. Ke stažení ZDE.

Prosíme o doplnění údajů do 21. 4. 2021. V případě dotazů kontaktujte Odbor marketingu FN Olomouc – marketing@fnol.cz.

Odbor marketingu FN Olomouc

Počet znaků je v jednotlivých rubrikách omezen.

1. Název pracoviště (Klinika, Oddělení, Centrum, Ústav)

2. Základní charakteristika vašeho pracoviště

3. Vaše pracoviště v číslech

Prosíme o uvedení statistických, kvantifikovatelných údajů spojených s činností Vašeho pracoviště - vyjma údajů uvedených v dokumentaci pro ÚZIS.

4. Významné události 2020

Prosíme o výčet důležitých událostí spojených s provozem, vědecko-výzkumnou a publikační činností či personáliemi na Vašem pracovišti.

5. Váš email

Zahájení: