Načítám Akce

« Všechny Akce

Z vršku do vršku aneb „Středověk neskončil, středověk trvá“

6. září | 14:00 - 23:55

Letošní ročník oblíbené akce pro zaměstnance FN Olomouc vás vrátí zpět do středověké Olomouce. Jak také jinak, když dějištěm „vršku“ bude Korunní pevnůstka u Bezručových sadů. Ta sice vznikla až v 18. a 19. století, ale svou jedinečnou atmosférou a umístěním pod středověkými městskými hradbami přímo vybízí k uspořádání akce s historickou tematikou. Na rozdíl od loňského ročníku, kdy týmy reprezentovaly státy z celého světa, nebudou letos účastníci dopředu omezeni ve výběru názvu a při volbě kostýmů. Budeme však rádi, když inspiraci najdou ve středověku. Vzhledem ke zkušenostem z minulých let jsme si jisti, že nám zaměstnanci FN Olomouc opět dokážou, že nedostatkem fantazie, kreativity a smyslem pro legraci rozhodně netrpí. 🙂

Prezence a začátek vašeho putování do Korunní pevnůstky začne ve 14 hodin na parkovišti za stravovacím provozem v areálu nemocnice. Na trase na vás bude čekat řada zajímavých úkolů a týmových výzev, v cíli se pak s kolegy a kamarády pobavíte u dobrého jídla a pití.

Registrační formulář pro týmy (8 – 10 účastníků) najdete níže na stránce.

Jednotlivci, kteří chtějí být k nějakému týmu přiřazeni, nebo se chtějí zúčastnit pouze odpoledního a večerního programu, se nahlásí emailem na marketing@fnol.cz.

Těšíme se na Vás
Vedení FN Olomouc

Jméno a příjmení kapitána *

Telefon *

E-mail *

Počet členů týmu *

Jména členů *

Název týmu (nepovinné)

Klinika/oddělení *

Poznámka

Ochrana proti spamu *
captcha


Jsem si vědom, že vyplněním registračního formuláře poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby. 

Podrobnosti

Datum:
6. září
Čas:
14:00 - 23:55

Pořadatel

Fakultní nemocnice Olomouc
Telefon:
(+420) 730 167 464
Email:
marketing@fnol.cz

Místo konání

Korunní pevnůstka
17. listopadu 7
Olomouc, 779 00
+ Google Mapa

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2019. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.