Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Z vršku do vršku aneb „Středověk neskončil, středověk trvá“

6.9.2019 | 14:00 - 23:55

Kapacita akce je již naplněna! Omlouváme se všem zájemcům, na které se nedostane, věříme, že Vám to vyjde napřesrok.

Letošní ročník oblíbené akce pro zaměstnance FN Olomouc vás vrátí zpět do středověké Olomouce. Jak také jinak, když dějištěm „vršku“ bude Korunní pevnůstka u Bezručových sadů. Ta sice vznikla až v 18. a 19. století, ale svou jedinečnou atmosférou a umístěním pod středověkými městskými hradbami přímo vybízí k uspořádání akce s historickou tematikou. Na rozdíl od loňského ročníku, kdy týmy reprezentovaly státy z celého světa, nebudou letos účastníci dopředu omezeni ve výběru názvu a při volbě kostýmů. Budeme však rádi, když inspiraci najdou ve středověku. Vzhledem ke zkušenostem z minulých let jsme si jisti, že nám zaměstnanci FN Olomouc opět dokážou, že nedostatkem fantazie, kreativity a smyslem pro legraci rozhodně netrpí. 🙂

Prezence a začátek vašeho putování do Korunní pevnůstky začne ve 14 hodin na parkovišti za stravovacím provozem v areálu nemocnice. Na trase na vás bude čekat řada zajímavých úkolů a týmových výzev, v cíli se pak s kolegy a kamarády pobavíte u dobrého jídla a pití.

Registrační formulář pro týmy (8 – 10 účastníků) najdete níže na stránce.

Jednotlivci, kteří chtějí být k nějakému týmu přiřazeni, nebo se chtějí zúčastnit pouze odpoledního a večerního programu, se nahlásí emailem na marketing@fnol.cz.

Těšíme se na Vás
Vedení FN Olomouc

 

 

Podrobnosti

Datum:
6.9.2019
Čas:
14:00 - 23:55

Pořadatel

Fakultní nemocnice Olomouc
Telefon:
(+420) 730 167 464
Email:
marketing@fnol.cz

Místo konání

Korunní pevnůstka
17. listopadu 7
Olomouc, 779 00
+ Google Mapa

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2020. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.