Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Světový den STOP DEKUBITŮM

15.11.2018 | 10:00 - 17:00

Na často podceňovanou a veřejností přehlíženou problematiku proleženin neboli dekubitů upozorní opět Fakultní nemocnice Olomouc osvětovou akcí „Mít ránu – to nechceš“ v obchodní galerii Šantovka. Při příležitosti Světového dne STOP dekubitům nabídnou 15. listopadu od 10 do 17 hodin odborníci z největšího zdravotnického zařízení v Olomouckém kraji odbornou pomoc a poradenství všem zájemcům, kteří se při péči o své blízké s proleženinami setkali.

V bohatém programu nebudou chybět základní informace o tom, co jsou to proleženiny a proč vznikají, jak jim předcházet a jak pečovat o své blízké s proleženinami. Uvidíte ale také ukázky moderních polohovacích lůžek, pomůcek, materiálů a přípravků k ošetřování proleženin a dozvíte se, jak ležící pacienty správně polohovat. Pro ty, kteří jsou dekubity ohroženi, je však důležitá i správná výživa. Proto se budete moci poradit s výživovou specialistkou. A vaše dotazy zodpoví i odborníci na sociální problematiku.

Ústředním tématem letošního ročníku Světového dne STOP dekubitům je bolest. Můžete proto využít ke konzultacím odborníky, kteří se bolestí a její léčbou zabývají, například specialisty z Ambulance pro léčbu bolesti FN Olomouc.

Pozvánka

Podrobnosti

Datum:
15.11.2018
Čas:
10:00 - 17:00

Pořadatel

Fakultní nemocnice Olomouc, odbor hlavní sestry
Telefon:
588 44 3917
Email:
adela.kolkova@fnol.cz

Místo konání

Galerie Šantovka
Polská 1
Olomouc, 779 00
+ Google Mapa

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2019. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.