Načítám Akce

• akce již proběhla.

Světový den hygieny rukou

7. května | 11:00 - 13:30

Oddělení nemocniční hygieny a Odbor hlavní sestry FN Olomouc při příležitosti Světového dne hygieny rukou pořádá edukační akci v předsálí jídelny. Od 11 do 13.30 hodin se zájemci dozvědí informace o prevenci sepse spojené se zdravotní péčí a mohou si ověřit správnou techniku mytí rukou v tzv. blackboxu, který díky zabudované UV lampě odhaluje neumytá místa.

Světový den hygieny rukou si připomínáme každoročně 5. května. Upozorňuje na význam mytí rukou jako rozhodujícího preventivního opatření proti přenosu mnoha infekčních onemocnění. Podle Světové zdravotnické organizace se až osmdesát procent infekcí šíří špinavýma rukama.

​Akce se koná v předsálí jídelny Fakultní nemocnice Olomouc.

POZVÁNKA

Datum: